У франківському дитсадку "Теремок" буде нове опалення

news-image: У франківському дитсадку "Теремок" буде нове опалення
Напередодні відбулося засідання робочої групи Департаменту освіти та науки щодо ходу виконання вимог припису Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області дошкільним закладом освіти ДНЗ №5 «Теремок»

Як повідомила завідувач закладу Катерина Петрик, вже виготовлено проектно-кошторисну документацію на переоснащення існуючої системи опалення — газового пічного на електричне водяне. Об этом сообщает info24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Для переоснащення існуючої системи опалення ДНЗ №5 «Теремок» з місцевого бюджету виділили 1 мільйон 481 тисяч 802 гривні. Також гроші виділили для обладнання приміщення закладу дошкільної освіти автоматичною пожежною сигналізацією у сумі 130 тис.₴ та на нестандартне приєднання і збільшення потужності до 88 кВт у сумі 180 тис.₴

"Департамент освіти та науки, адміністрація ДНЗ №5 «Теремок» здійснює постійний контроль за виконанням заходів щодо виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки", — інформує пресслужба освітян.

До теми: У мерії розповіли чи закриють п’ятий дитсадокДжерело статті: “http://blitz.if.ua/news/u-frankivskomu-dytsadku-teremok-bude-nove-opalennya1.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя