Травматологи й окулісти з ПМСД Рівного отримуватимуть з/п із Києва

Фото ілюстративне


Працівники вторинної ланки надання медичної допомоги підпорядковуватимуться директорам міських лікарень. Йдеться про вузьких спеціалістів центрів первинної медико-санітарної допомоги Рівного. Об этом сообщает ladyportal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Лікарі та інший медперсонал працюватимуть на своїх місцях, тож такі зміни не створять дискомфорту пацієнтам.Скорочувати нікого не збираються, тобто такі зміни – формальність, каже начальник управління охорони здоров’я Рівного Віктор Іськів:


- Вони просто будуть заплату отримувати в іншому місці – у НСЗУ, а не з міського бюджету. Фізично медики працюватимуть там, де і працювали, для мешканців міста абсолютно ніякого дискомфорту не буде.

А от чи зросте зарплата цим медикам – не можу сказати, адже сама реформа вторинки стартуватиме з нового року. Власне це перепідпорядкування і є головною умовою для старту нового етапу реформи.Подібна ситуація і з дошкільно-шкільним відділом. Раніше шкільні медсестри були підпорядковані медзакладам, а з нового року, згідно з реформою, вони працюватимуть вже в освітянській галузі.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/travmatology_i_okulisty_z_pmsd_rivnogo_otrymuvatymut_zp_z_kyieva_240894.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя